Stacks Image 808
Facebook hesabımızı takip edin
Edirne İnşaat @edirneinsaat
Stacks Image 814

KURUMSAL

TARİHÇE
1988 yılında kurulan, Edirne İnşaat kuruluşundan itibaren bir çok projeyi başarı ile tamamlamıştır. 30 senelik bir şirket olmanın getirdiği tecrübe ve referanslarla proje aşamasından başlayarak mimari ve inşaat işleri, mekanik ve elektrik montajı ince yapı işleri dahil anahtar teslimi yüksek kalitede iş yapan bir inşaat firması olarak faaliyet göstermektedir.
REFERANSLAR
Kuruluşundan bu yana tamamlanan ve devam eden projelerin bazıları:45 Dairelik Villa Konut Yapı Koop., Tekstiplik Fabrikası Altyapı ve Kaba İnşaat İşleri, Kırklareli yolu üzerinde bulunan Ladin Villaları ve 28 daireden oluşan ÖzArda Sitesi olmak üzere; ayrıca
Edirne İnşaat 1994 yılından beri Saroz Körfezi Enez’de 21 adet yazlık site projesi geliştirmiştir. Bugüne kadar yalnızca Enez de 500’ü aşkın dubleks villa ve daireyi anahtar teslimi ve çevre düzenlemesi dahil olarak müşterilerine teslim etmiştir.
MİSYON
Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim yatırımlarımızda bize destek oluyor,
bizde referanslarımızdan aldığımız güçle yolumuza devam ediyoruz.
Çünkü ideallerimize ulaşmak için daha yapacak çok şeyimiz var...
MİSYON
Yatırımlarımızdaki gelecek amacımız daha ideal yaşam alanları yaratmaktır.
İnşa ettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız şehre kalıcı estetik artı değerler katmaktır.
Edirne Plaza 2 - Exclusive Offices Tanıtım Videosu
Stacks Image 825
play1
Edirne'nin parlayan lokasyonunda yer alan Edirne Plaza 2 projesi, iş hayatınıza yeniden şekil veriyor. 75 m2 ve 90 m2 ofisleriyle çalışma hayatınızda ferah alanlar yaratan bu proje; ileri teknoloji ekipmanları, akıllı sistemleri, kalite ve ergonomiyi iş hayatınıza taşıyor. Edirne Plaza 2 - Exclusive Offices, Edirne iş hayatının tam merkezinde, Edirne Erasta AVM, Adliye Sarayı, ETSO, Bankalar, Devlet Daireleri, Hızlı Tren, Lüks Hoteller gibi lokasyonlara çok yakın mesafede yepyeni bir ofis hayatı sunuyor. Böyle önemli bir destinasyonun merkezinde bulunan Edirne Plaza iş hayatınızın standartlarını yükseltmeye aday bir proje konumundadır. Kullanılan malzemeler, çevreci ürün sertifikaları olan, çevre ve insan sağlığını koruma bilinci ile üretilmiş malzemelerdir. Edirne Plaza 2 - Exclusive Offices projesi mekanik tasarımı, bina cephe izolasyon değerleri, kullanılan ekipmanlar ile enerji performansı %40 arttırılmıştır. Yeşil binalardan beklenen şehir içinde ve toplu taşımaya yakın yapılaşma kriteri Edirne Plaza ile yerine getirilmiştir. Mimari tasarımı ile göz kamaştıran bu projede 34/21 SunGuard Güneş Kontrol Camları, ROBUR Heating-Cooling System gibi Dünya'nın en iyi sistemleri ile çalışılacaktır.
Edirne Plaza 2 Exclusive Offices
thex Created with Sketch.