Stacks Image 45

ENEZ'E DAİR HERŞEY..

Edirne İnşaat'tan bir villa sahibi olmak istiyorum. Neden Enez'i tercih etmeliyim?
Enez oldukça küçük bir yerleşim yeridir. Ancak muhteşem denizi, kumsalı ve doğasıyla sizi günlük hayatın karmaşasından hızlıca kopararak size çocuklukta ki tatillerinizi yeniden yaşamayı vaat ediyor. Alabildiğine çam ağaçları ve doğal güzellikleriyle birçok kişi için dünyadaki cennet olarak adlandırılan Enez'de ayrıca istediğiniz zaman ilham verici doğa yürüyüşlerine de de katılabilir ve doğa ile iç içe güzel anılara sahip olabilirsiniz.Son olarak her akşam usanmadan seyredeceğiniz dillere destan günbatımı...Fotoğraflarını muhakkak görmüş olduğunuzu düşünüyoruz..
Edirne İnşaat
Enez'in hangi denize kıyısı bulunmaktadır? Denizi ve doğası hakkında bilgi verir misiniz?
Ege Denizi... Kimileri için Türkiye'nin en güzel denizi değil midir? Hele ki berrak suları ile yaz sıcaklarında insanları ne de güzel serinletir... Haziran ayı itibariyle insanlar denize girmeye başlar ve Eylül - Ekim aylarında hala denize giren insanları görebilirsiniz... Enez’den sahile inerken sol tarafınızda ıtırlı kokularıyla çam ormanı ve Saroz’un davetkar pırıltılı suları yol boyunca size eşlik edecektir. Orman aralanıp, daha fazlasını görebilmeniz için müsade ettiğinde pırıl pırıl altınkum ile karşılacaksınız. 150 metre genişliğinde ve 5 km uzunluğunda kumsalı ile Enez sizi çağıracaktır. Bir yandan Saros’un harika sularında serinlerken diğer yandan çam ormanının oksijen dolu mis kokularıyla bu davete karşılık vereceksiniz.
Edirne İnşaat
Enez'de tarih tutkunlarını ne bekliyor?
Tarihi güzellikleri de doğal güzellikleri kadar önemlidir Enez’in.. Roma ve Bizans döneminde ise Ainos, denizciliğin de önem kazanmasıyla bir liman kenti olarak büyük gelişme gösterir. Bizans prenseslerinden birinin çeyizi olarak Cenevizliler' e geçen Ainos, Osmanlı ile ise İstanbul' un fethinden 3 sene sonra tanışacaktır. Ki, o zamana değin Osmanlı topraklarına Trakya' da dahil olmayan tek yerdir Enez. Hemen Gala Gölü kıyısında yer alan Osmanlı mezarlığı olarak bilinen mevkideki türbede mezarı bulunan Kaptan Has Yunus Bey burayı 1456 yılında Osmanlı topraklarına dahil eder..Çoğu kişi bilmese de bu güzel ilçe müthiş bir Arkeolojik ve Mitolojik Mirası günümüze taşımaktadır,yerinde araştırmaya ve keşfetmeye ne dersiniz?
Edirne İnşaat

NEDEN EDİRNE PLAZA 2 ?

Neden Edirne Plaza 2 projesini tercih etmeliyim?
Tüm otoriteler tarafından karlı bir yatırım olarak görülen ofisler inşaat sektörünün önemli bir "enerji kaynağı"… Projemiz hem rezidans hem işyeri hem de büro ve ofis olarak şekilleniyor. Projenin genelinde vermek istediğimiz mesaj ise kaliteli bir iş hayatı için gerekli olan tüm ihtiyaçların karşılanması yönünde hiçbir maliyet gözetilmeksizin yatırımcılarına ve maliklerine konfor ve ayrıcalık hissini sınırsızca yaşatmak...
Edirne İnşaat
Edirne Plaza 2 projesini diğer projelerden ayıran nedir?
Edirne'nin parlayan lokasyonunda yer alan Edirne Plaza 2 projesi, iş hayatınıza yeniden şekil veriyor. 75 m2 ve 90 m2 ofisleriyle çalışma hayatınızda ferah alanlar yaratan bu proje; ileri teknoloji ekipmanları, akıllı sistemleri, kalite ve ergonomiyi iş hayatınıza taşıyor.
Edirne İnşaat
Edirne Plaza 2 Projesi lokasyon olarak nerede bulunmaktadır?
Edirne Plaza 2 - Exclusive Offices, Edirne iş hayatının tam merkezinde, Edirne Erasta AVM, Adliye Sarayı, ETSO, Bankalar, Devlet Daireleri, Hızlı Tren, Lüks Hoteller gibi lokasyonlara çok yakın mesafede yepyeni bir ofis hayatı sunuyor.
Edirne İnşaat
Edirne Plaza 2 Projesinde kullanılan ileri teknoloji ekipmanlar hakkında bilgi verir misiniz?
Kullanılan malzemeler, çevreci ürün sertifikaları olan, çevre ve insan sağlığını koruma bilinci ile üretilmiş malzemelerdir. Edirne Plaza 2 - Exclusive Offices projesi mekanik tasarımı, bina cephe izolasyon değerleri, kullanılan ekipmanlar ile enerji performansı %40 arttırılmıştır.Yeşil binalardan beklenen şehir içinde ve toplu taşımaya yakın yapılaşma kriteri Edirne Plaza ile yerine getirilmiştir. Mimari tasarımı ile göz kamaştıran bu projede 34/21 SunGuard Güneş Kontrol Camları, ROBUR Heating-Cooling System gibi Dünya'nın en iyi sistemleri ile çalışılacaktır.
Edirne İnşaat
Edirne Plaza 2 - Exclusive Offices Tanıtım Videosu
Stacks Image 64
play1
Edirne'nin parlayan lokasyonunda yer alan Edirne Plaza 2 projesi, iş hayatınıza yeniden şekil veriyor. 75 m2 ve 90 m2 ofisleriyle çalışma hayatınızda ferah alanlar yaratan bu proje; ileri teknoloji ekipmanları, akıllı sistemleri, kalite ve ergonomiyi iş hayatınıza taşıyor. Edirne Plaza 2 - Exclusive Offices, Edirne iş hayatının tam merkezinde, Edirne Erasta AVM, Adliye Sarayı, ETSO, Bankalar, Devlet Daireleri, Hızlı Tren, Lüks Hoteller gibi lokasyonlara çok yakın mesafede yepyeni bir ofis hayatı sunuyor. Böyle önemli bir destinasyonun merkezinde bulunan Edirne Plaza iş hayatınızın standartlarını yükseltmeye aday bir proje konumundadır. Kullanılan malzemeler, çevreci ürün sertifikaları olan, çevre ve insan sağlığını koruma bilinci ile üretilmiş malzemelerdir. Edirne Plaza 2 - Exclusive Offices projesi mekanik tasarımı, bina cephe izolasyon değerleri, kullanılan ekipmanlar ile enerji performansı %40 arttırılmıştır. Yeşil binalardan beklenen şehir içinde ve toplu taşımaya yakın yapılaşma kriteri Edirne Plaza ile yerine getirilmiştir. Mimari tasarımı ile göz kamaştıran bu projede 34/21 SunGuard Güneş Kontrol Camları, ROBUR Heating-Cooling System gibi Dünya'nın en iyi sistemleri ile çalışılacaktır.
Edirne Plaza 2 Exclusive Offices
thex Created with Sketch.